قیمت میلگرد بناب

میلگرد شاهین بناب

میلگردهای تولیدی شرکت شاهین بناب را می توان یکی از باکیفیت ترین محصولات موجود در بازار مقاطع فولادی به شمار آورد که در چهار گرید A1، A2، A3 و A4 تولید و روانه بازار مصرف می گردد. کارخانه شاهین بناب که در سال ۱۳۸۱ در شهرستان بناب تاسیس گردید در حال حاضر با ظرفیت تولید ۶۰۰ هزار تن محصولات فولادی در سال به یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان میلگرد در کشور تبدیل گشته است. این کارخانه بزرگ دارای چهار شرکت وابسته می باشد و مجموعا هفت خط نورد گرم و دو خط ذوب و ریخته گری فولاد را دارا است. با وجود آزمایشگاه های مجهز و رعایت استانداردهای بین المللی در تولید میلگردهای این شرکت می توانید با خیالی آسوده از این محصولات در پروژه های خود استفاده نمایید. قیمت میلگرد شاهین بناب به صورت روزانه در سایت فولاد آذربایجان به روزرسانی شده و شما می توانید با مراجعه به سایت پس از استعلام قیمت نسبت به خرید این محصول اقدام نمایید.

جدیدترین قیمت میلگرد شاهین بناب امروز

قیمت میلگرد شاهین بناب همانند سایر محصولات فولادی به فاکتورهای متعددی وابسته می باشد که از جمله آن ها می توان به جنس، کیفیت و یا نرخ ارز و عوامل سیاسی اشاره نمود. یکی از عوامل تعیین کننده در نرخ میلگرد ضخامت، طول و وزن هر شاخه می باشد. به همین دلیل لازم است پیش از خرید نسبت به مشخصات میلگرد موردنظر خود اطلاعات لازم را کسب نموده و محصول مناسب برای پروژه خود را انتخاب نمایید تا از صرف هزینه های اضافی نیز خودداری نمایید.

قیمت فولاد نیز یکی از عوامل موثر بر قیمت نهایی میلگردهای شاهین بناب می باشد و به دلیل متغیر بودن نرخ فولاد و تابعیت آن به نوسانات بازار بهتر است جدیدترین قیمت میلگرد شاهین بناب را به صورت روزانه در سایت فولاد آذربایجان بررسی نمایید. همچنین توصیه می شود برای اطمینان از قیمت نهایی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

سایز میلگرد شاهین بناب

میلگردهای تولیدی شرکت شاهین بناب طبق استانداردها و گواهینامه های معتبر تولید و روانه بازار مصرف می گردند. همان طور که ذکر شد این محصولات در چهار گرید ساده، A2، A3 و A4 تولید می شوند که هریک در سایزهای متفاوتی به بازار عرضه می گردند.

دو گرید A2 و A3 در سایزهای ۸ تا ۳۲ میلی متر در حال حاضر در این کارخانه تولید می گردد. گرید A2 مقاومت تسلیم ۳۴۰۰ و مقاومت کششی ۵۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع داشته و گرید A3 نیز دارای مقاومت تسلیم بالاتر و به اندازه ۴۰۰۰ و مقاومت کششی ۶۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد. لازم است پیش از خرید این محصول از سایز و یا گرید موردنظر خود اطلاعات لازم را کسب نمایید.

لازم به ذکر است که قیمت تمامی محصولات به صورت روزانه به روز شده و شما می توانید با کلیک بر روی گزینه خرید سفارش خود را ثبت نمایید. کارشناسان مرکزآهن در اسرع وقت نسبت به سفارش شما رسیدگی خواهند نمود.

وزن میلگرد شاهین بناب

وزن میلگردهای این مجتمع در گریدهای مختلف و با توجه به ابعاد محصول متفاوت می باشد.در کنار قیمت محصول هنگام خرید بایستی پارامتر وزن را نیز در نظر داشته باشید. برای مثال ممکن است وزن میلگرد یک کارخانه بالاتر بوده و چنانچه قیمت هر کیلو از آن را با قیمت میلگرد سبک کارخانه دیگری مقایسه نمایید خرید آن ها با یکدیگر فرقی نداشته باشد.

به دلیل اینکه وزن این محصولات براساس طول، ضخامت و عرض آن ها تعیین می گردد و همچنین وزن نهایی بر قیمت محصول تاثیر بسزایی دارد توصیه می شود پیش از خرید از ابعاد میلگرد موردنظر خود اطمینان داشته باشید. در این راستا کارشناسان فولاد آذربایجان می توانند راهنمایی های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

خرید میلگرد شاهین بناب

فولاد آذربایجان یکی از تامین کنندگان میلگرد شاهین بناب می باشد و محصولات تولیدی این شرکت را در تمامی ابعاد و گریدها موجود دارد و با بهترین قیمت در بازار عرضه می نماید. جهت خرید میلگرد شاهین بناب می توانید با مراجعه به سایت و پس از استعلام قیمت این محصول با کلیک بر روی گزینه خرید سفارش خود را ثبت نمایید.

همچنین می توانید جهت اطمینان از قیمت نهایی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. قیمت روز میلگرد شاهین بناب علاوه بر سایت به صورت روزانه در کانال  اینستاگرام  و فولاد آذربایجان نیز به روزرسانی شده و شما می توانید به راحتی به این قیمت ها دسترسی داشته باشید.

کارخانه میلگرد شاهین بناب

مجتمع فولاد شاهین بناب که در حال حاضر یکی از تولیدکنندگان مطرح میلگرد در کشور می باشد از سال ۸۱ فعالیت خود را آغاز نموده و هم اکنون در شهرک صنعتی بناب و در جنوب غربی استان فعالیت دارد. این کارخانه به تولید انواع محصولات فولادی مشغول بوده ولی میلگرد آجدار را می توان بهترین و پرفروش ترین محصول این کارخانه به شمار آورد.

میلگردهای این کارخانه در گریدهای متنوعی تولید شده و براساس استاندارد روسی GOST 5781 تولید و روانه بازار مصرف می گردند. برای تولید میلگرد شاهین بناب از شمش فولادی در ابعاد ۱۵۰*۱۵۰ با طول ۶ تا ۱۲ متر و با بالاترین کیفیت استفاده می گردد و کیفیت بالای شمش های مورداستفاده را می توان یکی از دلایل قیمت بیشتر میلگرد شاهین بناب نسبت به سایر کارخانجات دانست.

علامت اختصاری میلگرد شاهین بناب

به دلیل وجود میلگردهای تقلبی در بازار بهتر است در هنگام خرید به علامت اختصاری حک شده بر روی میلگردهای تحویلی دقت نمایید. علامت اختصاری BS-CT بر روی میلگردهای شرکت شاهین بناب حک شده و بهتر است در هنگام تحویل کالا برای اطمینان از اصل بودن کالای دریافتی به این علامت دقت نمایید.

چنانچه قصد خرید میلگرد شاهین بناب با قیمت پایین تر از قیمت بازار را دارید می توانید با شماره  ۰۹۱۴۴۲۲۶۷۹۹ در  تماس باشید.